PROFIL SPOLOČNOSTI

Zopár slov o nás

Spoločnosť ALEX AUDIO, s.r.o. bola založená v roku 2010 vtedy pod obchodným názvom SOUND and LIGHT, s.r.o. a značkou soundandlight.sk tá získala za 10 rokov pôsobenia na slovenskom trhu množstvo spokojných klientov.
Prelom rokov 2020 a 2021 priniesol množstvo zmien v kultúrnom a spoločenskom živote ľudí na celej planéte a manažment spoločnosti sa rozhodol tento čas využiť na zmenu názvu (tj. značky) a rebranding ktorého cieľom bude lepšia identifikácia spoločnosti na tuzemskom ako aj zahraničnom trhu.
Našou víziou je ponúknuť klientom profesionálnu kvalitu bez kompromisu. Prinášame Vám najmodernejšiu technológiu v oblasti segmentu entertainment. Váš event Vám zabezpečíme kompletne a na kľúč presne podľa vašich požiadaviek.
E

2010

Založenie spoločnosti a začiatok poskytovania služieb a rental techniky ako aj kompletné technické zabezpečenie v oblasti broadcast, theatre, film a live performance.
E

2011

Obrovský raketový štart na seba nenechal dlho čakať a v tomto roku sa spoločnosť stala výhradným distribútorom zahraničných značiek na území Slovenskej a Českej republiky. Otvorenie prvej predajne v Bratislave a spustenie internetového obchodu.
E

2012

Spoločnosť sa stala prémiovým predajcom TOP svetových produktov na území SR a prišlo aj k zmene loga spoločnosti. Svoje posobenie rozšírila do Rakúska a okolitých krajín.
E

2013

Začiatok spolupráce so spoločnosťami a poprednými výrobcami techniky v oblasti segmentu entertainment ako sú ROBE, MILOS STRUCTURAL SYSTEMS, ELECTRO-VOICE. Záväzok klientom ponúkať najnovšie technologické riešenia bol dodržaný vďaka rozšíreniu a inovovaniu technického vybavenia.
E

2014

Bol kladený veľký dôraz na školenie personálu a správny výber subdodávateľov. Re-dizajnovala sa internetová stránka obchodu. Kompletné technické zabezpečenie a účasť na prvej TV produkcii v histórií spoločnosť na TV relácií Poraimos.
E

2015

Sťahovanie spoločnosti do nových skladových a kancelárskych priestorov. Rozšírenie dílerskej siete v rámci Slovenskej republiky.
E

2016

Technické zabezpečenie najväčšieho počtu podujatí v histórií spoločnosti.

Hlavné služby

Rokov skúseností

Zrealizovaných eventov

%

Spokojnosť zákazníkov

Z

Services

Našim klientom ponúkame kompletné technické zabezpečenie rôznych kultúrnych a spoločenských podujatí. Ako jedna z mála spoločností na slovenskom trhu vieme kompletne zabezpečiť od malých eventov a tlačových konferencií až po veľké festivaly s kapacitou niekoľko tisíc návštevníkov. Vďaka najmodernejším technológiám sa nám darí dať každému podujatiu vždy jedinečný charakter.

Z

Rental

Ponúkame prenájom širokého portfólia riderovej techniky s možnosť krátkodobého a dlhodobého prenájmu. Garantujeme prenájom techniky v plne funkčnom stave s 24hod technickou podporou.
Stálym klientom ponúkame vernostné zľavy.

Z

Sales

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom a autorizovaným predajcom mnohých svetových značiek pre Slovenskú a Českú republiku. Vďaka vyššie uvedeným skutočnostiam sa nám v pomerne krátkom čase podarilo získať pevné postavenie na trhu. Vážime si uznanie a dôveru od našich stálych i nových klientov a rešpekt u našich konkurentov.

radi odpovieme 

Napíšte nám

Kontaktné informácie

Mobile:

+421 (0)948 801 888

Email

info@alexaudio.sk